Pobierz bibliotekę okuć meblowych 3D CAD

Regulamin korzystania z plików 3D CAD - przeczytaj

Wypełnij formularz, aby otrzymać bibliotekę okuć

Aby pobrać darmową bibliotekę okuć meblowych GTV należy poprawnie wypełnić formularz. Na podany adres mailowy wyślemy szczegółową wiadomość zawierającą :

- bibliotekę modeli 3D CAD
- Instrukcję instalacji i wgrania biblioteki

Pliki 3D CAD są kompatybilne z oprogramowaniem:
- SOLIDWORKS 2017
- SWOOD 2017

Kontakt:
Tel.: 22 339 64 00
E-mail: wsparcie@dps-software.pl

Wypełnij formularz, aby otrzymać bibliotekę okuć

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na:
- otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną o DPS Software Sp. z o.o.
- przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez DPS Software Sp. z o.o. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

O nas

Firma DPS Software Sp. z o.o. od 1997 roku skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją.

Firma jest pierwszym w Polsce i największym autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS.

Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie AlphaCam, Surfcam, SolidCAM, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight.
Logo DPS Software Logo EFICAD